KONST / Litografier / Litografi 8269357
nr 826 9357
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografi, Roland Svensson (1910-2003), 211/250, i baren, signerad, motivets mått: 20x16
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 maj 2013
kl 19:48:48
100 kr
200 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson